Hakkımızda

Kurucumuz

Bülent Aydın ETH üniversitesinden mezun elektrik yüksek mühendisi ve MBA diplomalı bir girişimcidir. Yarıiletken teknolojilerinde yaklaşık 12 yıllık Arge, Üretim, Pazarlama ve Yöneticilik deneyimi vardır. Son pozisyonu olan ABB’de yöneticiliği sırasında Enerji sektörünün temel elemanlarından olan IGBT ürünlerinden sorumlu olmuştur. Bu deneyimler ışığında ve Türkiye’nin giderek artan enerji ihtiyacını kendi kaynaklarıyla karşılamasında katkıda bulunmak amacıyla Minerji Temmuz 2012′de kurulmuştur.

Türkiye’de yenilenebilir enerji sistemlerini kullanarak ülkemizin enerji ihtiyacını kendi kaynakları ile sağlamak. Binalarin enerji masraflarını en aza indirmek için ilk tercih edilen firmalardan olmak. Böylece müşterilerine çevreci, karlı ve uzun süreli çözümler sunan bir sistem firması olmak.

Misyonumuz

Evler, Apartmanlar, Kamu Binaları, fabrikalar ve araziler için, müşterilerin ihtiyacına uygun, kaliteli, yüksek verimli ve ekonomik yenilenebilir enerji sistemleri kurmak ve uzun ömürlü olmaları için bakımlarını yapmak.

Değerlerimiz

Elektrik ve yenilenebilir enerji kaynakları : bizim için birbirinden hiç kopmayan bir ikilidir. Fotovoltaik ve rüzgar enerjisi jeneratörleriyle sınırsız miktarda enerjiyi bugün ve gelecekte de üretebilecek teknolojilere sahibiz. Yenilenebilir kaynaklardan sağlanan enerjiyi bir sistem olarak görüyoruz. Yani : İnsan ile teknolojiyi birbirine yaklaştırıyoruz ve uzmanlığımızı yüksek kalite anlayışımızla birleştiriyoruz. Müşterilerimiz ve tedarikçilerimizle açık bir iletişim içerisindeyiz. Mühendislerimiz her proje için en ideal çözümü ararlar. Bunun için projelerde kullanacağımız ürünleri seçerken yüksek beklentilerimiz vardır. Kalite standardlarımıza ve verim beklentilerimize uyan ürünleri seçmeye özen gösteririz. Kendimizi geliştirmek için sürekli konu uzmanlarıyla iletişim içindeyiz. Bu bağlamda Minerji İsviçreli Windgate firmasıyla işbirliği yapmaktadır. Windgate, İsviçre’nin yenilenebilir enerji sistemleri konusunda en başarılı firmalarından birisidir. Minerji firması olarak İsviçre kalitesi ve deneyimiyle Türkiye’nin yenilenebilir enerji sistemleri pazarında müşterilerine her zaman en iyi hizmeti veren bir firma olacağımızdan eminiz.